COMPONENŢA CORPULUI DIDACTIC

Numele, prenumele Funcţia Studii
1. Caraman Tatiana Preşedinte, director,

profesor bazele antreprenoriatului

Superioare
2. Țurcan Viorica Director adjunct pentru instruire și producție, psiholog Superioare
3. Chetrean Lucia Director adjunct pentru instruire și educaţie/profesor științe socioumanistice Superioare
4. Oleinicov Elena Șef de secție pentru asigurarea calității Superioare
5. Ionaşcu Ilie Director adjunct pentru gospodărie Superioare
6. Dinu Maria Șef de secție didactică/profesor de biologie și chimie Superioare
7. Bahnaru Maria Metodist,

profesor Bazele antreprenoriatului

Superioare
8. Caftea Ivan Șef de secție instruire practică Superioare
9. Rîbacioc Mariana Profesor de limba română Superioare
10. Andoni Tatiana Profesor de geografie Superioare
11. Belibov Maria Profesor de istorie/educație civică Superioare
12. Arabadji Tamara Profesor limba română/bibliotecar Superioare
13. Lebedinschi Valeriu Profesor de educaţia fizică Superioare
14. Pleşca Ana Profesor de limba engleză Superioare
15. Melnic Ion Profesor disciplini tehnice Superioare
16. Cemîrtan Gheorghe Maistru-instructor Secundar-profesionale
17. Boldescu Roman Maistru-instructor Superioare incomplete
18. Sînica Natalia Maistru-instructor Superioare
19. Mihalache Sergiu Maistru-instructor Superioare
20. Sînica Iurie Maistru-instructor Superioare
21. Ceban Mihail Maistru-instructor Superioare
22. Jitari Natalia Maistru-instructor Superioare
23. Cucuruzac Margareta Profesor de informatică Superioare
24. Belibov Alexandru Pedagog social Superioare
25. Ceban Svetlana Maistru-instructor Superioare
26. Gherman Leonid Profesor de educaţia fizică, antrenor Superioare
27. Roşca Leonid Maistru-instructor Superioare
28. Lungu Tamara Maistru-instructor Superioare
29. Lachi Vladimir Maistru instructor Superioare
30. Ralea Oxana Profesor matematică Superioare
31. Rotaru Anatol Maistru instructor Superioare incomplete
32. Blaniţa Lidia Maistru instructor Superioare
33. Robu Lidia Profesor fizica/chimie Superioare
34. Ochişor Iurie Maistru instructor Superioare
35. Garam Dumitru Maistru instructor Profes.tehn.

postsecundare

36. Eremia Ilie Profesor disciplini tehnice Superioare
37. Ghinculov Serafim Profesor de limbă franceză Superioare
38. Jardan Anastasia Pedagog social Superioare
39. 0 Marcov Galina Profesor matematica Superioare
40. Ceban Valentina Profesor limba franceză Superioare
41. Miliuhin Dmitrii Profesor discipline tehnice Superioare
42. Cebotari Dumitru Maistru -instructor Secundar profesionale
43. Michirina Nely Profesor disciplini tehnice Superioare
44. Casapciuc Lilian Profesor disciplini tehnice Superioare
45. Ceban Sergiu Profesor disciplini tehnice Superioare
46. Ciutac Ivan Maistru – instructor Superioare